До чого сняться гойдалки сонник — гойдалки уві сні

18.06.2018

До чого сняться гойдалки

До чого сняться гойдалки? Це символ багатогранний, який не бере однобокого трактування. Якщо довелося побачити уві сні це нехитре пристосування, то дуже важливо запам’ятати навіть найдрібніші деталі, бо від цього залежить правильна розгадка. Хтозна, може, приснилися гойдалки віщують зліт, і на голову сновидіння просто звалиться справжнє щастя. А може, вони обіцяють падіння, і тоді є сенс заздалегідь «соломки підстелити» ?!

До чого сняться гойдалки сонник - гойдалки уві сні

До чого сняться гойдалки по сонником Міллера

На думку Густава Міллера, гойдалки уві сні — це символ мінливості, і якщо сновидец безстрашно злітає на них до небес, то це означає, що йому скоро доведеться приймати воістину доленосне рішення.

Наснилося, що на гойдалках гойдається закохана парочка? Скоро хтось із них дасть привід для ревнощів, а це значить, що напруженого розмови уникнути не вдасться.

До чого сниться, що сплячий гойдається один і відчуває при цьому захват? Це явне передчуття майбутніх любовних відносин, які будуть настільки тривалими, що майже напевно приведуть до весілля.

Чоловікові, який побачив себе уві сні коливається на гойдалках, сонник НЕ обіцяє нічого хорошого, бо панночка, яка вважається його дамою серця, живить почуття не до чоловіка, а до його гаманцю.

Що означають гойдалки уві сні за сонником Ванги

Залежно від того, в якому вигляді постають уві сні гойдалки, вони можуть бути для нього застереженням або свого роду індикатором, що відображає дійсний стан справ.

До чого зазвичай сняться гойдалки по сонником Ванги? Безтурботно гойдатися на гойдалках явно вказує на те, що сновидець перебуває в неоднозначному становищі: з одного боку, у нього все начебто добре, але з іншого — це тільки так здається, бо всі його проблеми ретельно завуальовані, але все одно вони коли-небудь дадуться взнаки.

Наснилося, що гойдалки сильно розгойдалися і їх потрібно миттєво зупинити? Значить, сновідящій просто прагне змін, тільки ось саме зараз нічого міняти не потрібно, щоб не завдати собі шкоди. Впасти уві сні з гойдалок — погано. Це обіцяє реальне падіння: моральне, фінансове або «кар’єрне».

До чого сняться гойдалки сонник - гойдалки уві сні

Гойдалки — думка Сучасного сонника

Якщо людині наснилися гойдалки, то він на підсвідомому рівні він шукає відповіді на питання: в чому сутність буття або сенс життя? Зазвичай, подібний пристрій сниться дуже нерішучим людям, і саме ця якість їм сильно заважає в житті.

До чого сниться, що сновідящій сидить на гойдалках і потихеньку на них розгойдується? Це означає, що він не може зробити вибір на користь конкретної людини.

Качати власних дітей уві сні на гойдалках — дуже добре, так як вони порадують батька своїми успіхами наяву. А якщо сплячий сам сидить на гойдалці, але не гойдається на них, а обтяжений якимось думами, то скоро хтось із близьких йому піднесе неприємний сюрприз.

Інтерпретація по житейському сонником

Качающийся уві сні на гойдалках людина — те саме що витязь на роздоріжжі: є кілька варіантів доленосних рішень, але сновидец не знає, який саме з них вибрати.

До чого сняться гойдалки згідно з цим сонником? Це означає, що мимоволі доведеться задуматися, щоб уникнути серйозних помилок і обрати найоптимальнішу модель своєї поведінки.

Сильно розгойдатися і при цьому боятися впасти — це почуття, що виникає у людей, котрі взяли на свої плечі тягар обов’язків. А чи не простіше вдатися до допомоги рідних, близьких і коханих, тим більше що вони в ній не відмовляють ?!

Наснилося, що довелося качати дитини уві сні на гойдалках — це символ настання самого благодатного часу, може бути, на всьому життєвому шляху.

До чого сняться гойдалки сонник - гойдалки уві сні

Гойдалки уві сні за сонником Лонго

На думку білого мага, кожна людина, що коливається уві сні на гойдалках, просто боїться життя. Він, немов страус, постійно ховає голову в пісок, і не бажає ніяких змін, тому що нинішній стан справ його цілком влаштовує.

До чого сняться гойдалки? Вони немов закликають: досить вже плисти за течією, бо Доля не може постійно бути прихильною до апатичною і боягузливою особистості. Можливо, скоро станеться щось таке, через що сновидцу мимоволі доведеться поворухнутися.

Трактування образу по Весняного сонником

До чого сниться хитання на гойдалках — образ на кшталт амплітуді життя: то вгору, то вниз. По суті, в цьому немає нічого страшного, адже життя і складається з зльотів і падінь, і якщо сьогодні вона за щось покарала сновидіння, то завтра неодмінно піднесе йому якийсь подарунок.

Дуже погано, якщо наснилося, що уві сні людина гойдається на гойдалках, і вони раптом завмирають в повітрі. Таке бачення означає, що всі зусилля будуть марними, і задуманому не судилося збутися.

До чого сниться гойдатися на гойдалках

Людина, що коливається уві сні на гойдалках, просто страждає від духу протиріччя, в ньому мешкає. Щоб позбутися від цього стану, потрібно володіти неймовірною силою волі, але частіше за все ситуація пускається на самоплив, що само по собі не дуже добре, адже жити з таким «щастям» вельми непросто.

Наснилося, що гойдалки уві сні буквально злітають в небо, а сновидец відчуває при цьому неймовірний захват? Це обіцяє йому в майбутньому значні зміни в житті. Причому, події будуть змінювати один одного з такою ж частотою, як змінюються картинки в калейдоскопі.

Якщо сплячий відчуває страх при настільки екстремальному розгойдуванні, то зміни все ж будуть, от тільки доведеться докласти чимало зусиль для того, щоб «в цьому світі хоч щось, нарешті, змінилося».

Короткий опис статті: гойдатися на гойдалках сонник

Джерело: До чого сняться гойдалки, сонник — гойдалки уві сні

Також ви можете прочитати